Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Erica
melinda gordon ve ruhların hikayesi I_vote_lcapmelinda gordon ve ruhların hikayesi I_voting_barmelinda gordon ve ruhların hikayesi I_vote_rcap 
Zachary-Bartowski
melinda gordon ve ruhların hikayesi I_vote_lcapmelinda gordon ve ruhların hikayesi I_voting_barmelinda gordon ve ruhların hikayesi I_vote_rcap 
BlackRose
guleryvs
Zack^im
=-Yvonne-=
Alex Coburn
En son konular
» Alttakine Bir Şey Fırlat
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyCuma Tem. 23, 2010 10:51 am tarafından Zachary-Bartowski

» * * * * * * * kelime üretme oyunu
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:48 am tarafından Zachary-Bartowski

» * * * * * * * olabilir veya imkansız
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:47 am tarafından Zachary-Bartowski

» * * * * * * * kumanda sende
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:45 am tarafından Zachary-Bartowski

» Bizden İstediğiniz Bölümler
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyPerş. Tem. 22, 2010 9:14 am tarafından BlackRose

» Tuttu / Tutmadı
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 6:38 pm tarafından BlackRose

» * * * * * * * Üsteki üyenin ......
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 6:38 pm tarafından BlackRose

» 100 Den Geriye
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 6:37 pm tarafından BlackRose

» Üsteki üyenin nesini beğendin ?
melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 6:37 pm tarafından BlackRose

Istatistikler
Toplam 17 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: lelele

Kullanıcılarımız toplam 506 mesaj attılar bunda 66 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 86 kişi Salı Tem. 20, 2010 9:24 am tarihinde online oldu.
CIA
NSA
FBI
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

melinda gordon ve ruhların hikayesi

2 posters
YazarMesaj
Zachary-Bartowski
CIA Ajanı
CIA Ajanı
Zachary-Bartowski

Kadın
Balık
Ajan Artıları : 0
Ajan Puanı : 143
Lakap : DiŞiChUcK
İş/Hobiler : Pc başında vakit geçirmek
Doğum tarihi : 20/02/95

Kimlik Kartı
Para/Altın Para/Altın: 10
Sağlık Sağlık:
melinda gordon ve ruhların hikayesi Imgleft100/100melinda gordon ve ruhların hikayesi Emptybarbleue  (100/100)

melinda gordon ve ruhların hikayesi Empty
MesajKonu: melinda gordon ve ruhların hikayesi   melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptySalı Tem. 20, 2010 5:13 pm

Ghost Whisperer, dünyada tamamlayamadıkları işleri olduğu için boyutumuzu terk edememiş ruhları görüp onlarla iletişim kurma yeteneğine sahip olan Melinda Gordon'ın başından geçenleri anlatan bir CNBC-e dizisidir.

Melinda babaannesi sayesinde çok küçük bir yaşta yeteneğini keşfetmiş ve babaannesinin dünyevi ruhlara yardım etme özelliğini almıştır. Bu ruhlar genellikle dünyada yarım bıraktığı bir işi olan ve öldüğünün farkına varamayacak kadar erken ölmüş ruhlardır. Çoğu zararsızdır ve Melinda'dan yardım isteyenler genellikle aileleri için yardım ister.Melinda'nın gizli gücünü yakın arkadaşı ve iş ortağı ile eşi ve ruhların aileleri dışında kimse bilmemektedir.Melinda rolünü Jennifer Lowe Hewitt oynamaktadır. Melinda, Jim Clancy adlı bir sağlık görevlisiyle evlenir ve en iyi arkadaşı Andrea Moreno ile "Same As It Never Was" (Hiçbir zaman olmadığının aynısı) adlı bir antika dükkânı açar. Fakat yeni taşındığı bu şehirde de onu bekleyen bir çok "dünyevî ruh" vardır... Fakat Andrea bir trafik kazasında hayatını kaybedince herşey değişir.Delia Melinda ile çalışmaya başlar artık hiçbirşey aynı değidir
Erica
Yönetici/NSA Başkanı
Yönetici/NSA Başkanı
Erica

Kadın
Ajan Artıları : 3
Ajan Puanı : 255
Lakap : Zifir
İş/Hobiler : Bir Yerleri Patlatmak

Kimlik Kartı
Para/Altın Para/Altın: Ben para kulanmam
Sağlık Sağlık:
melinda gordon ve ruhların hikayesi Imgleft500/500melinda gordon ve ruhların hikayesi Emptybarbleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: melinda gordon ve ruhların hikayesi   melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptySalı Tem. 20, 2010 5:30 pm

Bu kadının yerinde olmakisterdim. :D
http://chuck-tr.yetkinforum.com
Zachary-Bartowski
CIA Ajanı
CIA Ajanı
Zachary-Bartowski

Kadın
Balık
Ajan Artıları : 0
Ajan Puanı : 143
Lakap : DiŞiChUcK
İş/Hobiler : Pc başında vakit geçirmek
Doğum tarihi : 20/02/95

Kimlik Kartı
Para/Altın Para/Altın: 10
Sağlık Sağlık:
melinda gordon ve ruhların hikayesi Imgleft100/100melinda gordon ve ruhların hikayesi Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: melinda gordon ve ruhların hikayesi   melinda gordon ve ruhların hikayesi EmptySalı Tem. 20, 2010 5:31 pm

bende olmak ister miydim?
yok ya ben tırsardım herhaldee melinda gordon ve ruhların hikayesi 51642

melinda gordon ve ruhların hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası